Praktyka w Dziale Windykacji

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Dzial1, w kategorii: Dla Studenta

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Dzial1, w dniu: 2017-06-12

Pełna treść ogłoszenia:

Praktyka w Dziale windykacji

Warszawa

Poszukujemy studenta z kierunku prawa lub administracji na praktykę zawodową do Działu Windykacji

Termin rozpoczęcia praktyki: Od zaraz

Wymagania :

  • Student z kierunku prawo lub administracja

  • Odpowiedzialność

  • Samoorganizacja

  • Kultura osobista

  • Uśmiech na twarzy

Obowiązki :

  • Bieżąca obsługa biurowa,

  • Wsparcie działu windykacji w realizowanych zadaniach

  • Telefoniczny kontakt z dłużnikiem

Oferujemy :

  • Zaświadczenie odbycia Praktyk wraz z opinią nt. pracy Praktykanta.

  • Zdobycie Pierwszego doświadczenia, rozwój umiejętności i uzyskanie kompetencji zawodowych przydatnych w dalszej karierze zawodowej

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznym

  • Miłą atmosferę w młodym zespole

Osoby zainteresowane praktyką zawodową prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mailowy : rekrutacja.dzial1@gmail.com

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 22 418 23 10