Pomoc Nauczyciela Przedszkola - Ząbki

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Dzial1, w kategorii: Edukacja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Dzial1, w dniu: 2017-06-12

Pełna treść ogłoszenia:

Pomoc Nauczyciela Przedszkola

Ząbki

Poszukujemy Pracownika na Stanowisko Pomoc Nauczyciela Przedszkola.

Praca od zaraz

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe z Pedagogiki Przedszkolnej

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym

  • Odpowiedzialność

  • Dobry kontakt z dziećmi

  • Kreatywność

  • Kultura osobista

Obowiązki :

  • Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym

  • Realizowanie programu pracy przedszkola

  • Organizowanie czasu dla dzieci w przedszkolu np. zabawy edukacyjne

  • Współpraca z nauczycielem prowadzącym grupę przedszkolną, rodzicami oraz dyrekcją

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie

  • Dodatkowe szkolenia w zakresie nauczania przedszkolnego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mailowy : rekrutacja.dzial1@gmail.com

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Ząbki

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 22 418 23 10

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWarszawa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty