Zatowarowanie sklepów odzieżowych 28/29.08 i 5.09

Oferta pracy dodana przez: Interkadra, w kategorii: Pozostałe

Oferta pracy dodana przez: Interkadra, w dniu: 2017-08-17

nterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą:

Praca przy zatowarowaniu sklepów odzieżowych: Złote Tarasy i Galeria Północna
Numer referencyjny: ZSO/0817/WARSZAWA

Obowiązki:
Praca przy zatowarowaniu sklepu odzieżowego " od zera"- sklep przed otwarciem: przyjęcie dostawy, rozpakowanie dostawy, ułożenie towaru na salonie

Oczekiwania:
Dyspozycyjność w nocy z 28 na 29.08 oraz/lub 05.09 od rana
Odpowiedzialność i skrupulatność,
Chęć do pracy,
Sprawność fizyczna, siła w rękach.

Oferujemy:
Umowę cywilno-prawną podpisaną z Agencją Pracy Interkadra,
Opieka doradcy,
Stawkę godzinową: 13,00 brutto/h,
Pracę w nocy 28/29.08 i/ lub 05.09 od rana
Pracę w salonach odzieżowych: Złote Tarasy( 28/29.08), Galeria Północna ( 05.09)
Wynagrodzenie płatne do 15.09
Współpracę przy kolejnych zleceniach.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
Zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o dołączenia do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Email: k.tchorzewska@interkadra.pl