Specjalista ds. sprzedaży

Oferta pracy dodana przez: M Karaczun Mediccentre, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: M Karaczun Mediccentre, w dniu: 2021-06-25

Pełna treść ogłoszenia:

Jesteś urodzonym sprzedawcą?
Lubisz kontakt z klientem i czujesz się się w sprzedaży jak ryba w wodzie?
Marzy Ci się praca w jednej z najszybciej rozwijających się firm na rynku?
A może nie masz doświadczenia, ale chciałbyś je zdobyć?
Jeśli TAK to ta praca jest dla Ciebie!
Dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi dla domu i rodziny polegającej na sprzedaży usług o profilu medycznym.
MedicCentre, ul. Królowej Marysieńki 20/2
Poszukuję osoby na stanowisko:
Doradca klienta ds. sprzedaży
Opis stanowiska :
- aktywne pozyskiwanie klientów
- realizacja założonych planów sprzedażowych
- współpraca z pozostałą częścią zespołu
- zapewnienie sprawnego przepływu informacji sprzedażowej
Jeśli jesteś osobą:
-punktualną
-zorganizowaną
-nastawioną na rozwój
-o wysokiej kulturze osobistej
-mającą pozytywne podejście do ludzi
-potrafiącą pracować w zespole
-potrafiącą rozwiązywać problemy
-znającą podstawy obsługi komputera, programu Excel oraz Word.
To oznacza, że właśnie Ciebie szukamy!
Zapewniamy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- 15 - 25 zł/h netto
- 2500 - 8000 zł miesięcznie netto po pierwszym miesiącu
-Premie za skuteczność
-Profesjonalne szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
-Niekorporacyjny klimat pracy
-Podstawowe narzędzia pracy
-Benefit w postaci prywatnego pakietu medycznego
-Pracę w komfortowym biurze na Wilanowie
-Realne możliwości awansu w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy
Dla osób bez doświadczenia przygotowaliśmy program wdrożeniowy w trakcie którego praca polega jedynie na informowaniu klientów o produktach firmy bez ich sprzedaży.
CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać na aders: m.karaczun@mediccentre.pl lub m.karaczun.mediccentre@gmail.com
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 2500-8000

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 725498797