praca w punkcie poligraficznym

Oferta pracy dodana przez: Mbe003tw, w kategorii: Obsługa klienta

Oferta pracy dodana przez: Mbe003tw, w dniu: 2017-05-25

Pełna treść ogłoszenia:

OFERTA PRACY WARSZAWA
Myboxes zajmujący się m.in. poligrafią reklamową (WIZYTÓWKI, PIECZĄTKI, GRAFIKA, SKRYTKI ADRESOWE, GRAWEROWANIE PRZESYŁKI KURIERSKIE) mieszczący się na Ursynowie poszukuje osoby do pracy.
Zakres zadań:
- Obsługa kopiarki i urządzeń biurowych
- Projektowanie graficzne (wizytówki itp.)
- Obsługa w zakresie druku i utrzymania dobrych relacji z klientami
- Obsługa programu fakturowego i kasy fiskalnej
- Obsługa programów do wysyłania paczek i przygotowanie ich do wysyłki
- Przygotowywanie dokumentacji
- Miła, uczciwa, zadbana i chcącą się rozwijać osoba
- Praca na pełny etat w godzinach 11-19

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość środowiska Windows i aplikacji biurowych MS Office
- Mile widziana znajomość pakietu Corel Draw
- Mile widziane znajomości zagadnień druku cyfrowego
- Zaangażowanie i sumienność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- Wysoka kultura osobista i komunikatywność
Dodatkowym atutem kandydata będzie:
- Znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Szkolenia uzupełniające w zakresie obsługi urządzeń
- Zdobycie cennego doświadczenia w poligrafii reklamowej
- Możliwość rozwoju osobistego
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (umowa o pracę/zlecenie)

Więcej informacji o naszym punkcie na stronie: mbe-warszawa.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Ursynów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 224088193