MONTER PRZESŁON OKIENNYCH

Oferta pracy dodana przez: A Nieweglowska Dormaxdesign, w kategorii: Budowa / Remonty

Oferta pracy dodana przez: A Nieweglowska Dormaxdesign, w dniu: 2021-05-21

Firma Dormax powstała w 1994 jako hurtownia komponentów do produkcji żaluzji poziomych. Dziś jest zdecydowanym liderem w dziedzinie przesłon okiennych sterowanych elektrycznie, systemów zaciemnień ogrodów zimowych i szklanych konstrukcji dachowych. W swojej ofercie firma posiada wyroby gotowe i komponenty do ich produkcji. Produkujemy m.in. rolety i rolety rzymskie, żaluzje (poziome, plisowane, pionowe, panelowe), moskitiery oraz nowoczesne karnisze elektryczne.
Od 2010 roku, poprzez firmę „córkę” Dormax Design, prowadzi działalność doradczą, projektową i realizacyjną skierowaną do klientów indywidualnych i korporacyjnych.

 Opis stanowiska:

  • montaż osłon i systemów zaciemnień okiennych (rolety, żaluzje itp.) - manualnych i elektrycznych
  • montaż systemów zaciemnień ogrodowych (pergole, parasole ogrodowe, markizy) - manualnych i elektrycznych
  • sprawdzanie: kompletności zamówienia przed wyjazdem do klienta, stanu narzędzi i artykułów montażowych;
  • przygotowanie miejsca montażu; zabezpieczenie miejsca montażu, rozkładanie rusztowań itp.
  • nadzór nad kilkuosobową ekipą monterów,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku monter lub pokrewnym (branża budowlana)
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • znajomość podstaw podłączeń elektrycznych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności manualne
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 3400-3900 zł brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 570810590