Magazynier

Oferta pracy dodana przez: K Werel Ltprofessional, w kategorii: Pozostałe

Magazynier

Oferta pracy dodana przez: K Werel Ltprofessional, w dniu: 2019-11-19

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Zadania:

  • kompletacja, pakowanie towarów,
  • praca ze skanerem,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • bieżące prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie lub przy kompletacji zmówień,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym,
  • komunikatywność, zaangażowanie, punktualność,
  • pozytywne nastawienie do pracy.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • premie uzależnione od zaangażowania i jakości pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • miejsce pracy: Piaseczno.

Zapraszam do aplikowania:

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Email: k.werel@ltprofessional.pl