Księgowa

Oferta pracy dodana przez: Aleksandra Dobrzanska Kcrplacement, w kategorii: Pozostałe

Księgowa

Oferta pracy dodana przez: Aleksandra Dobrzanska Kcrplacement, w dniu: 2019-04-08

Księgowa

Pełna treść ogłoszenia:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

  • kompleksowa ewidencja części kosztów spółki (od dekretacji, księgowania, dokonywania płatności po uzgadniania sald pracowników lub kontrahentów)
  • ewidencja krajowych i zagranicznych wyciągów bankowych
  • przygotowywanie dokumentacji do kwartalnych oraz rocznych sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • minimum 1,5 roku doświadczenia w księgowości (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe z zakresu: finanse/rachunkowość/ekonomia lub w trakcie studiów ekonomicznych (warunek konieczny)
  • podstawowa znajomość prawa podatkowego i rachunkowości (warunek konieczny)
  • znajomość obsługi komputera, w szczególności programów MS Word, MS Excel (warunek konieczny)
  • angielski – znajomość na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie – warunek konieczny)
  • zdolność pracy w warunkach stresu i presji czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • możliwość pogłębiania doświadczenia zawodowego
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warsaw

Wynagrodzenie: 0023