Konsultant funkcjonalny MS Dynamics NAV

Oferta pracy dodana przez: TeamQuest, w dniu: 2019-04-01

Pełna treść ogłoszenia:

💥 Opis stanowiska:

  • Udział we wdrożeniu systemu Microsoft Dynamics NAV
  • Samodzielna realizacja prac wdrożeniowych w środowisku systemu Microsoft Dynamics NAV w zakresie modułu finansowego
  • Opieka nad eksploatacją systemów u klienta

💥 Wymagamy:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie wdrażania systemu Dynamics NAV
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne umiejętność łatwego uczenia się
  • Szeroka wiedza w zakresie funkcjonalności modułu finansowego
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2)

💥 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 14000 PLN (zapytaj o szczegóły)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Karta Multisport
  • Praca przy interesujących projektach (zarówno krajowych jak i międzynarodowych)
  • Praca w przyjaznym zespole wśród pasjonatów

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 8000 - 14000

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: +48 533 305 508, E-mail: Justyna.Maroszczyk@TeamQuest.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika