Junior Linux Administrator

Oferta pracy dodana przez: TeamQuest, w dniu: 2019-04-09

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole administracyjno - wdrożeniowym
  • Realizacja zadań przypisanych przez kierownika projektu
  • Obsługa problemów zgłaszanych przez klienta
  • Komunikacja z Klientami przy rozwiązywaniu problemu, proponowanie rozwiązań, testowanie i wdrażanie ich w środowisku produkcyjnym
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Raportowanie zadań i czasu pracy
  • Docelowo dyżury administracyjne po kilkumiesięcznym okresie wdrożenia

Wymagania:

  • Doświadczenie 1 - 2 lat
  • Znajomość środowiska linuksowego (administracja Linux)
  • Znajomość Bash'a lub innego języka skryptowego
  • Znajomość SQL

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (20 - 35 PLN netto / H)
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę o pracę
    • umowę zlecenie
    • umowę B2B z gwarantowanym płatnym urlopem wypoczynkowym
  • Elastyczne godziny pracy (7:30/10 - 15:30/18)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (w zależności od projektu i wyników)
  • Możliwości rozwoju na wyższe stanowiska
  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Ambitne i wymagające projekty dla największych polskich i zagranicznych firm
  • Praca w doświadczonym zespole i uczenia się od najlepszych; mentoring
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; konferencje tematyczne
  • Kultura życzliwości i współpracy
  • Przyjazne warunki pracy i luźną koleżeńską atmosferę
  • Komfortowe miejsce pracy:
    • klimatyzowane biuro
    • dodatkowy monitor
    • napoje i przekąski
  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę i ciągły rozwój
  • Integracje formalne i nieformalne

Mile widziane:

Ale nie obowiązkowe:

  • Znajomość administracji PostreSQL
  • Znajomość administracji MySQL
  • Umiejętność administracji sprzętowej serwerami x86

Jeśli znasz niektóre z nich to będzie nam miło:

  • Administracja bazą Oracle; znajomość Oracle PL/SQL
  • Administracja systemem UNIX (np. Solaris)
  • Administracja urządzeniami sieciowymi (switche cisco, HP, routery cisco)
  • Znajomość systemów plików (NFS, ZFS)
  • Umiejętności automatyzacji (np. Ansible)
  • Umiejętność programowania skryptowego (Perl, Python, PHP)
  • Znajomość Java, JVM, serwery aplikacyjne
  • Znajomość sieci TCP/IP
  • Znajomość narzędzi typu ETL (np. Talend Studio)
  • Umiejętność wirtualizacji (VMware, Proxmox, LXC, KVM)
  • VOiP (protokoły SIP, RTP, kamailio, asterisk, freeswitch)
  • Znajomość systemów do monitoringu (np. Zabbix)

Inne:

Mile widziani pracujący studenci!

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 3500 - 6000 PLN netto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: +48 533 305 508, E-mail: Justyna.Maroszczyk@TeamQuest.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika