Kierownik Prepress

Oferta pracy dodana przez: Wnowak Chonosconsulting, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Wnowak Chonosconsulting, w dniu: 2023-11-03

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
* zarządzanie działem Prepress,
* nadzór nad terminowością i jakością wykonywanych zleceń,
* kontrola parametrów technologicznych plików od klienta,
* obsługa programów i systemów informatycznych wykorzystywanych w prepress,
* kontrola stanów materiałowych, składanie zamówień na materiały,
* współpraca z działem handlowym, działem produkcji w zakresie przygotowania do druku, doskonalenia procesów i poprawy jakości gotowych produktów.

Wymagania:
* min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
* wykształcenie min. średnie,
* znajomość pakietu Adobe,
* znajomość technik druku offsetowego,
* komunikatywność,
* umiejętność działania pod presja.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: wnowak@chonosconsulting.com

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWarszawa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty