Kierownik Druku/Produkcji

Oferta pracy dodana przez: Wnowak Chonosconsulting, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Wnowak Chonosconsulting, w dniu: 2023-11-03

Pełna treść ogłoszenia:

W związku z dużym projektem inwestycyjny a także koniecznością wzmocnienia obecnego obszaru druku w zakresie zarządzania, dla naszego klienta poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obszar Druku.

Kierownik Druku

Lokalizacja: okolice Otwocka

Osoba zatrudniona na tym stanowisko będzie zajmowała się organizacją pracy działu druku w obecnej fabryce oraz będzie brała udział w projekcie uruchamiania drukarni w nowej fabryce.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie pracą podległego zespołu ok. 30 osób,
  • nadzór procesu przygotowania do druku oraz samego druku,
  • dbałość o realizację KPI i przygotowywanie raportów,
  • optymalizowanie procesów w Dziale Druku i Przygotowalni CTP,
  • aktywny udział w testach i wdrażaniu nowych produktów,
  • kontrola stanów materiałów produkcyjnych,
  • współpraca z serwisami maszyn oraz Działem UR,
  • kontrola nad realizacją planów produkcyjnych,
  • analiza przyczyn reklamacji w dziale i wprowadzanie działań naprawczych,
  • szkolenie i wdrażanie nowych pracowników.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej: dział Druku,
  • znajomość technologii oraz zagadnień druku offsetowego - warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą podległych pracowników,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania, relacji i zarządzania podległym zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • realne możliwości rozwoju,
  • różnorodne narzędzia motywacyjne. opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowania z ZFŚS,
  • praca w godzinach od 8 do 16.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: wnowak@chonosconsulting.com

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWarszawa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty