Ankieter Działu Badań Telefonicznych cała Polska

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja-Cati, w kategorii: Call Center

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja-Cati, w dniu: 2017-06-02

Pełna treść ogłoszenia:

Stanowisko: Ankieter Działu Badań Telefonicznych

Opis stanowiska: Osoba pełniąca powyższą funkcję będzie odpowiedzialna za realizację badań telefonicznych ze wspomaganiem komputerowym, co w praktyce wiąże się z prowadzeniem wywiadów ze studia zlokalizowanego w centrum Warszawy.

 Od osoby pełniącej obowiązki Ankietera oczekujemy:

  • Statusu studenta, emeryta, rencisty lub osoby pracującej

  • Komunikatywności i dobrej dykcji

  • Dyspozycyjności minimum około 20 godzin tygodniowo (istnieje możliwość pracy w weekendy lub zdalnie)

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

  • Elastyczność czasu pracy – możliwość dopasowania czasu pracy do zajęć akademickich lub innych zajęć zarobkowych

  • Stawkę początkową – 13 złotych brutto (stawka rośnie w miarę ilości przepracowanych godzin)

  • Atrakcyjne gratyfikacje zależne od efektywności

  • Szkolenia z zakresu badań i opinii dostosowane do potrzeb realizowanych projektów

  • Możliwość zaliczenia wykonywanej pracy na poczet praktyk studenckich lub stażu

  • Pracę w miłym, zgranym i profesjonalnym zespole

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja-cati@o2.pl lub proszę o wiadomość prywatną, pozostawienie komentarza pod ogłoszeniem.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Cała Polska. Możliwa praca zdalna!

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Telefon kontaktowy: 226395289