Szukasz hurtowni zabawek do współpracy B2B w modelu dropshipping?
Skontaktuj się z nami! Nasza firma istnieje na rynku już ponad 20 lat! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zadbać zarówno o nowych, jak i długoletnich klientów. Zapewniamy automatyczną integrację z Twoim sklepem internetowym i służymy pełnym wsparciem technicznym podczas tego procesu.

Co nas wyróżnia?
W modelu dropshipping wysyłamy zamówienia złożone w Twoim sklepie z własnych magazynów! Oznacza to, że nie musisz się martwić logistyką. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy naszym klientom pomoc przy tworzeniu materiałów promocyjnych i marketingowych! Nasz dział marketingu posiadający duże doświadczenie w projektowaniu grafik komputerowych może przygotować bannery na Twoją stronę internetową lub na Twoje Social Media według Twoich oczekiwań!

Wyjątkowy i bardzo szeroki asortyment z dużymi stanami magazynowymi!
Posiadamy prawie 30 wyjątkowych marek w naszej ofercie! Najlepsi europejscy producenci zabawek! Oferujemy zabawki z wielu kategorii, m.in.: ekologiczne zabawki drewniane, zabawki ogrodowe, edukacyjne zabawki wspierające rozwój dziecka, pojazdy dla dzieci, lalki i akcesoria!

Jesteś zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami drogą mailową, lub telefoniczną!
mail: leker@leker.pl
telefon: +48 22 100 40 86

Jesteś włascicielem tej firmy? Edytuj dane firmy

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość