Technik montażu zewnętrznego

Oferta pracy dodana przez: Kozminklaudia, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Kozminklaudia, w dniu: 2021-06-17

Dla naszego klienta, firmy inżynierskiej produkującej automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, szukamy osób na stanowisko Technik montażu zewnętrznego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Montaż maszyn z wcześniej przygotowanych zespołów wg. dokumentacji technicznej u klienta

-Montaż instalacji elektrycznej maszyny wg. schematu elektrycznego u klienta

-Ustawienie oraz regulacja elementów ruchomych maszyny u klienta

WYMAGANIA:

-Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

-Znajomości rysunku technicznego (czytanie rysunku i obsługa komputera)

-Prawo jazdy kategorii B

-Umiejętność pracy w zespole

-Dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

-Umiejętność pracy pod presją czasu przy utrzymaniu najwyższej jakości pracy

-Znajomość zagadnień z zakresu, automatyki, mechaniki, pneumatyki

-Gotowość do wyjazdów służbowych (poniedziałek – piątek)

OFERUJEMY:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i perspektywę długofalowej współpracy

-Możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów

-Pracę w młodym, kreatywnym zespole

-Interesujące i odpowiedzialne zadania

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Błonie

Wynagrodzenie: 5500