Specjalista ds. Administracji

Oferta pracy dodana przez: Job Selectivv, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: Job Selectivv, w dniu: 2021-06-25

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska
● Obsługa biura i zamówień na potrzeby firmy
● Obsługa gości oraz urządzeń biurowych
● Prowadzenie bieżących spraw administracyjno - biurowych
● Nadzór nad pocztą przychodzącą i wychodzącą, współpraca z kurierami
● Prowadzenie archiwum dokumentacji formalnej, dbałość o sprawny i płynny obieg dokumentów, w tym weryfikacja i opisywanie wybranych faktur oraz dystrybucja faktur do osób je akceptujących
● Opieka nad flotą samochodową
● Wsparcie działu księgowości w codziennych czynnościach
● Inne zadania zarządu spółki

Wymagania
● Dobra znajomość pakietu MS Office
● Dobra znajomość języka angielskiego
● Znajomość języka rosyjskiego mile widziana, ale nie obowiązkowa
● Skrupulatność i dobra organizacja pracy
● Mile widziany status studenta

Oferujemy
● Udział w ciekawych projektach
● Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu i zarządzaniu projektami
● Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
● Atrakcyjną lokalizację biura w Warszawie – Saska Kępa
● Wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności
● Firmowy sprzęt i oprogramowanie
● Owocowe poniedziałki

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Selectivv Sp. z o.o. KRS: 564540, NIP:7773252049, REGON: 361871755 w związku z udziałem w postępowaniu rekrutacyjnym".

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa