Recepcjonistka/Recepcjonista

Oferta pracy dodana przez: Julia_Kurzawinska, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

Oferta pracy dodana przez: Julia_Kurzawinska, w dniu: 2017-05-26

3 gwiazdkowy hotel w Warszawie, poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonisty/Recepcjonistki

Opis stanowiska:

- Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości,
- Profesjonalne zameldowanie i wymeldowanie gości, przeprowadzone zgodnie ze standardami ale zawsze z indywidualnym podejściem do każdego z nich,
- Odbieranie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych, udzielanie informacji rozmówcom lub łączenie telefonów do innych osób,
- Współpraca z działem rezerwacji, wprowadzanie rezerwacji po godzinach pracy w/w działu,
- Współpraca z pozostałymi działami hotelu, płynne przekazywanie informacji,
- Dbanie o sprawne obracanie gotówką oraz kartami kredytowymi, przy płatnościach,

Wymagania:

- Doświadczenie w branży hotelarskiej (mile widziane),
- Doświadczenie w obsłudze klienta (warunek konieczny),
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista.
- Nastawienie na najlepszą jakość obsługi,
- Naturalna otwartość i umiejętność wyszukiwania i rozwiązywania potrzeb gości,
- Elastyczność, gotowość do pracy w systemie zmianowym 7 dni w tygodniu, także w święta (8:00-20:00, 20:00 – 8:00),
- Samodzielność, umiejętność szybkiej pracy w warunkach podwyższonego stresu,

Zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę, w gronie profesjonalistów, w bardzo dynamicznie rozwijającym się miejscu. Oferujemy również możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV, poprzez formularz aplikacyjny lub bezpośrednio na adres mailowy : julia_kurzawinska@onet.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 15zł

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 690990600