Praca na stanowisku MAGAZYNIERA

Oferta pracy dodana przez: Jana Lumen-Europe, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Jana Lumen-Europe, w dniu: 2019-03-08

Pełna treść ogłoszenia:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przyjmowanie i kontrolowanie towarów dostarczonych do magazynu
Kompletowanie i wydawanie/wysyłanie towarów do Klientów
Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu
dokumentów magazynowych
Utrzymywanie porządku i czystości stanowiska pracy wg. zasady 5S
Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym
Gospodarowanie opakowaniami wg. panujących zasad wewnętrznych
Organizowanie pracy własnej zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP

OCZEKUJEMY:

Znajomość jezyka Angielskiego na poziomie komunikatywnym
Dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków
Umiejetność obsługi pakietu Microsoft Office oraz urzadzeń biurowych (drukarka, skaner itd)
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu
Przyjazną atmosferę i profesjonalne środowisko pracy
Pakiet prywatnej opieki medycznej
Łatwy dojazd komunikacją miejską (200m od stacji WKD Salomea)

UWAGA: praca przeważnie nie wiąże się z podnoszeniem duzych ciężarów (do 35kg), ale od czasu do czasu może się zadażyć.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: hr@lumen-europe.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lumen Europe Sp. zo.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warsaw

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Dodatkowe wymagania: Status studenta

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 509 462 874

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWarszawa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty