Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP

Oferta pracy dodana przez: Netrix S.A., w dniu: 2017-12-17

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych
  • analiza wymagań biznesowych i technicznych klienta w zakresie oprogramowania
  • instalacja, testowanie i konfiguracja systemów informatycznych
  • wsparcie techniczne i merytoryczne dla klientów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub techniczne
  • doświadczenie lub predyspozycje do pracy z klientem
  • ogólna znajomość zintegrowanych systemów informatycznych i/lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  •  znajomość jednego z obszarów:
    • logistyka : zakupy i sprzedaż, gospodarka magazynowa
    • produkcja: planowanie produkcji, wytwarzanie, rozliczanie
    • księgowość i środki trwałe,
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne dyspozycyjność
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Microsoft SQL Server,  znajomość T-SQL

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami
  • liczne wyzwania zawodowe
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach
  • ciekawy, zróżnicowany zakres zadań
  • niezbędne narzędzia pracy
Oferty pracy prosimy przesyłać na adres: biuro@netrix.com.pl
Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska pracy w temacie e-mail: „Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP - Warszawa”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Netrix S.A. z siedzibą w Lublinie."

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Tytusa Chałubińskiego 8

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 723560400

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWarszawa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty