Pracownik Działu Personalnego (k/m)

Oferta pracy dodana przez: PZP Personel Sp. z o.o., w dniu: 2021-04-06

Pełna treść ogłoszenia:

Nasza firma zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

Dla  naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Pracownik (k/m) Działu Personalnego

Miejsce zatrudnienia: Dolna Saksonia, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Doradzanie i wspieranie w codziennej pracy kierownictwa i pracowników we wszystkich kwestiach kadrowych
  • Indywidualne wdrażanie środków prawnych w ramach regulacji ustawowych, taryfowych i zakładowych
  • Współpraca w kreowaniu i realizacji projektów i tematów specjalnych
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami przedsiębiorstwa
  • Dalsze rozwijanie naszego programu BEM - dotyczącego reintegracji pracowników do życia zawodowego po chorobie

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe handlowo-ekonomiczne, idealnie dalsza edukacja w kierunku specjalista HR lub podobnym
  • Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz znajomość języka polskiego i niemieckiego, ponadto konieczna znajomość prawa pracy, układów zbiorowych i taryfowych
  • Wysoki poziom kompetencji w kwestiach społecznych, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w połączeniu z empatią i suwerennym występowaniem
  • Samodzielny, ustrukturyzowany i zorientowany na planowany wynik sposób pracy, szybka zdolność pojmowania, wola działania oraz umiejętność wdrażania zamierzeń
  • Posiadanie własnego auta w celu zachowania niezależności mobilnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wg umów taryfowych i układów zbiorowych
  • Wiele różnych dodatków do wynagrodzenia i innych korzyści
  • Pomoc w tworzeniu możliwości pogodzenia życia zawodowego z prywatnym
  • Wspieranie koleżeńskiej współpracy w grupie, m.in. przez projekty i imprezy
  • Promocja zdrowia, np. poprzez kooperację z klubami fitness

Co nas wyróżnia? Efektywność, dynamika, zasady fair play. Te wartości nasi pracownicy

z zaangażowaniem realizują w praktyce. Współpraca oparta na szacunku i koleżeństwie

jest dla nas oczywista. Dołącz do naszego zespołu, w którym łączymy nowoczesną technikę

z tradycyjnym rzemiosłem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Osnabrück

Wynagrodzenie: do negocjacji

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: elblag@pzp-personel.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWarszawa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty