Zbrojarz/Pomocnik Zbrojarza

Oferta pracy dodana przez: PZP Personel Sp. z o.o., w dniu: 2022-04-19

Nasza firma zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

Dla  naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Pomocnik Zbrojarza

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Praca w zakładzie prefabrykacji zbrojenia oraz zakładzie produkcji prefabrykatów betonowyc

Zakres obowiązków:

-  prace związane z produkcją betonowych elementów prefabrykowanych

-  przygotowanie stali zbrojeniowej (cięcie, gięcie)

-  terminowa realizacja zadań zgodnie z harmonogramem

-  sumienne wykonywanie obowiązków służbowych

Wymagania:

-  umiejętność pracy w zespole

-  motywacja do pracy i chęć rozwoju

-  mile widziana znajomość branży ogólnobudowlanej

-  mile widziane prawo jazdy kat. C +E

Oferujemy:

-  umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i niemieckim

-  atrakcyjne warunki wynagrodzenia

-  stabilność zatrudnienia i wsparcie zespołu

-  przyuczenie do zawodu, szkolenia i rozwój

-  możliwość rozwoju oraz awansu

-  zakwaterowanie i dojazdy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl

www. pzp-personel.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Osnabrück

Wynagrodzenie: od 1300-1900euro/mc/netto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 552304441, E-mail: elblag@pzp-personel.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika