Planista ds. Logistyki (m/k)

Oferta pracy dodana przez: PZP Personel Sp. z o.o., w dniu: 2021-09-14

Pełna treść ogłoszenia:

 Zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Lohne

Obowiązki pracownika:

  • Odpowiedzialność za analizę, planowanie budżetowe koncepcji logistycznych w zakresie magazynowania i transportu
  • Przygotowywanie i ocena ofert przewozowych
  • Odpowiedzialność za określanie istniejących kosztów procesów i logistyki oraz projektowanie innowacyjnych rozwiązań optymalizacyjnych
  • Przeprowadzanie analiz danych strukturalnych oraz planowanie przepływu materiałów i wykorzystanie przestrzeni
  • Wdrażanie zaplanowanych koncepcji logistycznych, w tym zarządzanie projektami i kontrola budżetu

Wymagania:

  • Ukończone z powodzeniem studia (Uni/FH/BA) w zakresie logistyki, zarządzania przedsiębiorstwem lub inżynierii (ekonomicznej) lub inżynierii (przemysłowej) lub ewentualnie praktyka handlowa i wieloletnie doświadczenie praktyczne
  • Ponadto należy posiadać co najmniej dwuletnie doświadczenie w zakresie planowania logistycznego, doświadczenie w zakresie logistyki operacyjnej i spedycji jest również dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w analizie danych z wykorzystaniem programu Exel, znajomość programu Access i SAP jest pożądana
  • Wysokie techniczne zrozumienie procesów logistycznych, silne zdolności analityczne oraz   doświadczenie w pracy projektowej
  • Umiejętność pracy w zespole i umiejętności komunikacyjne, inicjatywa i niezależne podejście do pracy uzupełniają profil kandydata
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B i samochód

Oferujemy:

  • Razem z tobą wnosimy istotny wkład w ochronę środowiska i bezpieczeństwo pracy pracowników naszych klientów
  • Indywidualny awans poprzez szeroki wachlarz możliwości doskonalenia zawodowego
  • Czeka na Ciebie koleżeńskie i profesjonalne środowisko pracy, a także ekscytujące i pełne wyzwań zadania
  • Dzięki naszej Akademii oferujemy Państwu indywidualne możliwości dokształcania
  • Oprócz wynagrodzenia uzależnionego od wyników pracy, oferujemy firmowy program emerytalny oraz atrakcyjny program leasingu rowerów elektrycznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl                                     www.pzp-personel.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Elbląg

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +49 1711935363, E-mail: elblag@pzp-personel.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWarszawa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty