Księgowy Finansowy/Księgowy Płacowy (k/m) z ukierunkowaniem na Polskę

Oferta pracy dodana przez: PZP Personel Sp. z o.o., w dniu: 2021-04-06

Pełna treść ogłoszenia:

Nasza firma zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika        i  jego pracodawcę

Księgowy Finansowy/Księgowy Płacowy (m/k)

z ukierunkowaniem na Polskę

Miejsce zatrudnienia: Polska

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie miesięcznych list płac dla naszych oddziałów w Polsce.
  • Odpowiadanie za utrzymanie danych podstawowych i akt osobowych, w tym za kontrolę zarządzania czasem pracy.
  • Pełnienie funkcji osoby kontaktowej w sprawach związanych z płacami.
  • Odpowiadanie za wszystkie procesy związane z podatkami i ubezpieczeniami społecznymi, oraz za obszar rejestracji i certyfikacji.
  • Zajmowanie się korespondencją z urzędami i agencjami ubezpieczeń społecznych

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie księgowe lub posiadanie odpowiedniego doświadczenia zawodowego                                               w zakresie księgowości płacowej i administracji kadrowej w Polsce.
  • Znajomość języka niemieckiego i polskiego w stopniu płynnym.
  • Bardzo dobra i aktualna wiedza z zakresu polskiego prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego.
  • Solidna wiedza na temat oprogramowania SAP-HCM (lista płac i zarządzanie czasem pracy).
  • Rzetelność, odpowiedzialny sposób pracy i wysoki stopień dyskrecji uzupełniają Twój profil.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie, terminowość wynagrodzeń, płatny urlop
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji pracownika
  • Ustrukturyzowane szkolenie w miejscu pracy z planem zapoznawczym, dniami wprowadzającymi i seminariami specjalistycznymi. Seminaria gwarantują Państwu optymalny start!
  • Praca w zespole z zaangażowanymi i pomocnymi kolegami.
  • Otwarte drzwi, szybkie procesy decyzyjne i samodzielne działanie to cechy charakterystyczne naszej firmy.
  • Oferujemy elastyczne godziny pracy oraz atrakcyjne świadczenia socjalne.
  • Oferujemy Państwu elastyczne pod względem lokalizacji rozwiązania typu home office.
  • Nasza Akademia umożliwia Państwu uczenie się przez całe życie i rozwijanie swojego potencjału.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl                            www.pzp-personel.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Osnabrück

Wynagrodzenie: do negocjacji

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: elblag@pzp-personel.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWarszawa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty