Drukarz Offsetowy

Oferta pracy dodana przez: N Horai Simaconsulting, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: N Horai Simaconsulting, w dniu: 2020-11-10

Do zakładu naszego klienta, specjalizującego się w produkcji opakowań do żywności, poszukujemy osoby na stanowisko:

Drukarz offsetowy

Zakres obowiązków
  • obsługa, konserwacja i przygotowanie do pracy drukarki offsetowej
    (Maszyny: Polytype, Van Damm, OMSO, 6 kolorów)
  • kontrola procesów drukowania,
  • kontrola jakościowa gotowego wyrobu,
  • usuwanie drobnych usterek, utrzymanie ruchu na linii produkcyjnej,
  • okresowa przebudowa maszyn,
  • dbanie o zgodność produkcji z obowiązującymi normami,
Poszukiwane kompetencje
  • znajomość z zakresu drukowania metodą offsetową,
  • znajomość zagadnień mechanicznych i wiedza z zakresu budowy maszyn,
  • dokładność i skrupulatność,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym po 8 godzin (7 dni roboczych, 3 wolnych)
  • chęć rozwijania swoich umiejętności,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
  • możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji,
  • szkolenia z zakresu obsługi różnych maszyn do druku,
  • dodatek motywacyjny i system premiowy,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • premie roczne,
  • po okresie próbnym darmowa, prywatna opieka medyczna w placówkach Luxmed,

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Poznań

Wynagrodzenie: 5500

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 720870150