Rolety, plisy, żaluzje i inne - Warszawa i okolice - tanio!


Ogłoszenie z kategorii: Budownictwo, remonty, architektura, dodane przez: Arola


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Rolety, plisy, żaluzje i inne - Warszawa i okolice - tanio!

Rolety, plisy, żaluzje i inne - Warszawa i okolice - tanio!


Drogie rolety, nudne tkaniny, oklepane wzory karniszy, odmowy wykonania montażu bo jest zbyt skomplikowany lub to Twoja wina, że masz "dziwne" okna.

Masz dość? To świetnie!
Zapraszamy do nas.
Zobaczymy, doradzimy, wycenimy i pomożemy dopasować rozwiązanie dla Ciebie i Twoich okien.

W ofercie mamy: rolety klasyczne, rolety dzień/noc, plisy, moskitiery, żaluzje drewniane, bambusowe i aluminiowe, rolety rzymskie, firany i zasłony oraz karnisze.

Co więcej z naszej strony możemy obiecać, że nie nękamy telefonami pt. "czy już się Państwo zdecydowali?" lub "a może mogę coś jeszcze doradzić?" Nie masz ochoty na realizacje? No i dobra! Też masz do tego prawo - my nie będziemy Cię na siłę namawiać, bo wiemy, jak bardzo jest to irytujące i jest nieprofesjonalne.

Każdy potrzebuje czasu do namysłu - jedni dzień inni miesiąc a inni nawet i pół roku.Szanujemy Twój czas - staramy się za wszelką cenę optymalnie dopasować to godzin, jakie Wam odpowiadają na wizytę pomiarowca czy montera. Jednak nie złośćcie się gdy godziny dla Was wygodne okażą się najbardziej obleganymi.. cóż.. takie godziny pracy ma większość z nas...

Chcesz szybką wycenę? Napisz nam jaki system Cię interesuje, czy zależy Ci na tym by tkanina lub system pełnił funkcje dekoracyjną czy bardziej zaciemniającą? Wyślij te informacje i wymiary okien a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie (+48 789-457-422) bądź mailowo (arola.sklep@gmail.com) lub odwiedzenia naszej strony aby nas poznać i podejrzeć coś więcej:
Strona WWW: www.arola.pl
Fanpage na Facebook'u: www.facebook.com/AROLA.sklep
Profil biznesowy na Google: www.arola.business.site lub na profilu Google +

Napisz, zadzwoń - umów się i przekonaj - to nic nie kosztuje!Od firmy: Arola Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt Pokaż profil Firmy

Telefon: 789-457-422,
E-mail: arola.sklep@gmail.com


Ogłoszenie z kategorii: Budownictwo, remonty, architektura Warszawa,
dodane w dniu: 2018-03-23

Pozostałe ogłoszenia od Arola:

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość