Pracownik Biurowy -11,50 PLN netto/1h

Oferta pracy dodana przez: Employees, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: Employees, w dniu: 2017-07-14

Aktualnie Employees prowadzi dla swojego Klienta, wiodącego na rynku wydawnictwa, nabór na stanowisko:

Pracownik Biurowy  -11,50 PLN netto/1h

Miejsce pracy: Warszawa – Ochota

Rodzaj pracy: tymczasowa, do końca października 2017r. z możliwością przedłużenia

Zakres obowiązków:

- Wprowadzanie zamówień i korekt do systemu,

- obsługa wiadomości mailowych,

- telefoniczny kontakt z klientem.

Oczekiwania:

- Status studenta do 26. r. ż. – warunek konieczny,

- Dyspozycyjność do pracy w godz. 8:00-16:00 do 31.10.2016, dla wybranych osób możliwość przedłużenia współpracy do końca roku.

- Doświadczenie w pracy biurowej,

- Umiejętność obsługi komputera,

- Motywacja do pracy i zaangażowania w obowiązki,
- Wysoki poziom kultury osobistej i zdolności interpersonalnych.

Oferujemy:

- Pracę w godz. 08:00-16:00,
- stawkę 11,50 PLN netto/1h

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Dodatkowe wymagania: Status studenta

Telefon kontaktowy: +48 22 241 45 28